Rychlokurz lhaní 12.1.2017

12. ledna 2017 v 17:10 | Mea |  Diary
12.1.2017

Snídaně :
Oběd :
Večeře :
Tekutiny : čaj, čaj, čaj ...
Pohyb... Jsem líně prase, unavená a neukecám se dnes už nejlspíše do ničeho... :D

To je zase den...

Ano, asi jsem ten nejlepší člověk, kerého by jste si mohli vybrat jako učitele lhaní.
Jsem v pořádku, nic mě netrápí a rozhodně nejsem se svým životem nespokojená. A naprosto určitě jsem jedla!
Musím lhát doma, musím lhát ve škole, lžu kamarádkám a dokonce lžu E.
Jsem příšerná lhářka a už nevím, jak se ze lží dostat.

Bývalka E. se včera zase probrala, tak začala roznášet pomluvy, že s E. zase chodí. Mě to přišla říct kamarádka, která s nimi dělá v práci a já nemohla dělat, že tomu nevěřím. Ano, tohle je asi po devadesáté, stále se řeší to samé a stále si nemyslím, že je to pravda. Nebyla to pravda jednou, nebude to pravda ani po druhé, když vím, jaký odpor k ní vždy choval. A ne, něco takového by se nehrát nedalo. Navíc na to oba nemají ani mozek. :D No jednuduše jsem ale musela vymyslet to, jak vlastně všechny uspokojím. Před zraky mé kamarádky jsem ho tedy poslala do háje po druhé. Znám ho, napíše druhý den a promluvíme si o tom. Známe se navzájem až moc dobře, čímž se mi vše trochu zjednodušuje. Jednoduše si teď všichni myslí, že ho nenávidím a přitom zrovna dnes budu muset lhát znovu, že jdu ke kamaráce, abych se s ním mohla v autě pod barákem koukat na film, když se jiným způsobem teď díky ostatním a hlavně díky jeho Blondýnce, která kazí život snad všm, vídat.
No nevěřím projistotu nikomu. Všechno mě štve a připadám si teď jako svoje vlastní nejlepší kamarádka. Však kdo mi ještě zůstal?

No dobrá zpráva je, že se konečně v únoru vrátím k jezdectví. Děsně jsem kvůli tomu chtěla zhubnout, protože prostě něco jako jezdectví na úrovni, kterou jsem provozovala, prostě není pro velrybky. No skončila jsem na mém závodišti a rozhodla se odejít do menší stáje, kterou vlastní jeden z bývalých top jezdců. Jelikož jsem licencovaná a v oboru mám již něco za sebou, již jsme se domluvili, že by mě rád do pár let protlačil na mistrák. To byl vždy můj sen, ale nikdy jsem se bohužel neklasifikovala do juniorů. No alespoň konečně budu mít opět nějakou volnočasovou aktivitu, které se budu s nadšením věnovat.

Zároveň tu padla otázka, proč vlastně podporuji anorexii a zároveň jsem proti všemu ostatnímu. Osobně proti tomu jsem, ale ostatní si mohou dělat to své. Je na každém, jak se rozhodne zničit a NE, já si anorexii nevybrala jako potrestání sama sebe. Ano, sice se nemám ráda tak, jak by se člověk měl rád, ale rozhodně se hladem netrestám. Jsem jako většina holek, která jednoduše tímto způsobem chce snížit svou váhu na tu vysněnou. Ano, chci zhubnout, abych se ve vlastní kůži cítila příjemně a mohla zapomenout na myšlenky, zda jsem na něco moc tlustá, či snad v něčem vypadám tlustá. Mimochodem jeden z důvodů, proč jsem nikdy nechtěla na kamarádky maturák je moje představa sebe v šatech. Mám příšerně křivkovou postavu a v šatech se necítím dobře, proto se většinou vyhýbám společenských akcích. A to je důvod, proč doma nemám ani jedny šaty. Šaty mi tedy měla půjčovat jedna moje jiná kamarádka, ale ta má zase o deset kilo méně a sice mi šaty byly, ale necítila jsem se v nich tak, jak by se holka v šatech cítit měla.

Jinak jsem dnes šla domů ze školy dříve, zvracela jsem pravděpodobně včerejší oběd, takže teď už ve svém tělě mám nejspíše absolutní minimum toho, z čeho bych měla čerpat. Nemám hlad a jaksi se necítím na to, abych se najedla. Sice jsem si pohrávala s myšlenkou, že si namažu lámankový chleba, ale zase jsem si to při pohledu na ten šáček s chlebem rozmyslela. Třeba bych zase zvracela a já zvracet nechci. Takže jsem vlastně měla poslední jídlo včera odpoledne, které jsem tedy stejně vyzvracela dneska ráno. Asi bych měla mít hlad, ale naštěstí mě žene chuť tu blbku bejvalou E. požádně rozřezat. Nejraději bych jí nakrájela na malé kousky a odeslala je její rodině do Ruska zpět. :) Škoda, že můžu zůstat maximálně u borbidních představ...

Měla bych se asi jít namalovat a něco se sebou udělat. vypadám příšerně. Ale tak je to E. a ten mě viděl tolikrát příšerně, že už je to asi jedno. No přesto je nový rok a já si řekla, že budu okouzlující za každou cenu a teď když postrádám i ten náznak druhé bradičky, už se zase tolik za svou obličej nestydím.

Zajímá mě zároveň, jak to tedy do pololetí stihnu se známkováním, vím, že budu několikrát neklasifikována, což bych si s tím tedy teoreticky neměla lámat, hlavu, ale stejně mě to trápí, vždyť jsem vždy byla celkem svědomitá studentka... :/
No druhé pololetí snad bude lepší...

Díky berušky jako vždy :)

MeaAch ano, tahle holka není moje oblíbené thinspo, tohle jsem já a jen já :D (Shame shame...) Ale jo, ta černá mi šluší :DD
 


Komentáře

1 pro-ana-2017 | Web | 12. ledna 2017 v 21:42 | Reagovat

Ahoj kočko. Nenadávej si pořád, snaž se přemýšlet trochu pozitivněji. Jinak neboj, ze včerejšího obědu jsi živiny získala, zvracela jsi jen natrávené zbytky. Zvracet se musí do hodiny max do dvou hodin od pozření, jinak začne trávení, tím pádem pozdější zvracení je k ničemu ;-)

2 I can | Web | 13. ledna 2017 v 14:30 | Reagovat

Jsi krásná :)
Jaké odvětví jezdectví děláš? :) Já tak nějak od všeho něco :D
Taky se motám do lží a vadí mi to, jinak to ale bhužel nejde, donutili by mě jíst a to nechci.
Držím ti palce :)

3 ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 14. ledna 2017 v 19:58 | Reagovat

pěkný blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama