Únor 2017

26.2.2017

26. února 2017 v 12:57 | Mea |  Diary

25.2.2017

25. února 2017 v 16:14 | Mea |  Diary

Learn from it.

25. února 2017 v 9:48 | Mea |  Diary

21.2.2017

21. února 2017 v 18:48 | Mea |  Diary

Snídaně: croisant s rajčetem a kuřecím
Oběd: párek v rohlíku a větrník
Večeře: těstoviny s rajčatovou omáčkou a tofu
Pohyb: procházka
Tekutiny: neslazený čaj

Ranní váha: 70,1 kg

20.2.2017

20. února 2017 v 19:09 | Mea |  Diary

Snídaně: loupáček s jogurtem
Oběd: rýže s vajíčkem a mrkví (malá porce)
Večeře: těstoviny s brokolicí a sýrovou omáčkou (normální porce)
Pohyb: procházka
Tekutiny: neslazený čaj

Ranní váha: 69,9 kg

BUDEŠ MI CHYBĚT NAVĚKY. ASI TAK, JAKO SLUNCE POSTRÁDÁ HVĚZDY NA RANNÍ OBLOZE. ...

19.2.2017

19. února 2017 v 19:01 | Mea |  Diary

Snídaně: bílý jogurt s jablkem a medem
Oběd: treska s bramborem a hráškem
Večeře: čočka s polopárkem
Pohyb: procházka
Tekutiny: neslazený čaj

Ranní váha: 70,4 kg

Únorová thinspo #3

19. února 2017 v 13:21 | Mea |  Pro ana
Jak přibližně já asi nevypadám
∞M

18.2.2017

18. února 2017 v 14:06 | Mea |  Diary
Dnešní příspěvek asi nebude o jídelníčku...

17.2.2017

17. února 2017 v 14:23 | Mea |  Diary

Cheat Day

Snídaně: -
Oběd: polo paniny
Večeře: Smažený sýr s hranolkami
Pohyb: -
Tekutiny: neslazený čaj

Ranní váha: 69,5 kg

Samozřejmě dnes je pátek a dalších čtrnáct dní za mnou, což znamená plasma. Lékařka trochu bloumala nad mými 3mi kilči, které za 14 dní zmizely. Teď jsem samozřejmě kategorie 60-70 kg, tudíž mi berou méně. Zvláštní. Jinak vše proběhlo v pořádku, samozřejmě se opět ukázaly moje krvinky... Prostě to trvá, než mohu odejít. Potom jsem si s dobrým pocitem zašla s Andy na Polo do Panerie. Mňam, nepamatuji si, kdy naposledy jsem ho měla.
Danovi jsem už jen z principu dala košem. Respektive jsem s ním včera ráno nepromluvila a ani se neobtěžovala napsat. Ta středa se mi nelíbila v konečném důsledku a v úterý se vytáhl, že už můj mozek nemá na tohle kapacitu. Taková ta škála snášenlivosti debility...No jako vždy se cítím lépe :D
Zbytek dne budu s Andy. Takže hezký večer. :3
Jak jste se v pátek měly vy? :)

Mea

16.2.2017

16. února 2017 v 18:58 | Mea |  Diary

Snídaně: -
Oběd: Sýrový rohlík, krajanka Moje chvilka
Večeře: těstoviny se špenátem
Pohyb: -
Tekutiny: Mattony pomelo

Ranní Odpolední! váha: 69,5 kgZas jsem to pokazila :D ale tak...
Tohle je až neskutečné. Jelikož jsem se ráno vážit nemohla, nezbylo mi nic jiného, než se tedy jít zvážit až po příjezdu ze školy (16:00) a čumte! 69!!!!
Je tam! Samozřejmě už jste mě včera přesvědčovaly a namlouvaly mi, jak je moje váha mimo o těch blbých 100 g, díky moc holky. Dneska je to ale oficální. Už dlouho jsem se necítila takhle skvěle. Mimo jiné mě dneska spolužačka pochválila. Ach, jo to pastva pro uši.
Njn, včera jsem se naštstí vyhla kalorické bombě, raději jsem prohlásila, že jsem jedla doma a tím pádem včera jsem nic nejedla. Ani si to člověk po těch seriích hladovek neuvědomuje. Dnes jsem si sýrový rohlík dala jako nutnost, u nás je to v kantýně asi nejlepší možnost, tak jsem si nad tím protočila oči a snědla ho tedy s pořádnými výčitkami.
S Jill jsem cvičila poslední dny přišerně. Flákala jsem to, včera to nahradila raději sexem, jednoduše jsem si přestala Jill v menu škrtat. Až to zase odcvičím tak, abych byla spokojená, odškrtnu si den za plnbě splněný. Naštěstí jsem začala více chodit pěšky. Venku začalo být krásně, takže už mi to vůbec nevadí. Ach, prosím už tio jaro!
Těším se a zároveň netěším na víkend. Po včerejším večeru mám divný pocit a nevím, zda ho podobně chci trávit i v sobotu. Příjde mi, že si jednoduše nemáme co říct. I když třeba to bude v sobotu jinak, včera jsme se potažmo jen mazlili a mordovali vším, co ostatně zahlédl on v Padesáti odstínech a já ... se narodila s chutí být na lehké BDSM :D Takže jsem ho pořádně za to úterý zmlátila a trochu nadávala, ale co, život není fér... Naštěstí není fér vůči nikomu...

Snad nějak holky týden přežíváte. Mám na vás zároveň dotazy.
1) Když jste zhubly (mylím třeba ze 70 na 60) zmenšila se vám prsa? Já tedy prosím boha, aby konečně byly menší, ale ani po deseti kilech se s nimi záhadně nic neděje. Stále jsou stejná a velká. Už je nechci :DD
2) Všímáte si někdy, jak jsou srovnávací fotky a ta holka má plácnu 57 kg (což jsem viděla mimochodem dnes) a jednoduše vypadá jako já se 70 kg? ta výška a stavba je někdy svině. Tak se takhle zamýšlím, jak sakra budu vypadat já s 57 kg. To jako budu umírat na podvýživu? :DDD
Ale jen mě to tak napadlo, že mě až někdy zaráží, jak klíčová je k tomu celkovému dojemu výška.
Zítra jinak opět budu pokračovat s Jill.

Mea
15.2.2017

15. února 2017 v 20:00 | Mea |  Diary

Snídaně: -
Oběd: -
Večeře: Danielova čína (Miliarda kalorií zaručeně)
Pohyb: Jillian lvl 1 Sex, sex, sex, sex, sex...
Tekutiny: neslazený čaj

Ranní váha: 70 kg (Asi dvacetkrát jsem se snažila, aby byla 69,9 ale prostě ne, ani za mák...) :D
Moje tělo je zmrd

Dneska jsem absolutně nemohla jíst, cítím se hrozně sick z toho, jací lidé mohou být. Večer jsem prostě byla pod nátlakem a musela poslušně jíst, ale tak asi spáleno, řekla bych. Zároveň jsem si četla všechny diskuze o tom, jak všechny ženský otěhotněly, když si vzali antikoncepci o den později. Nemůžu mít Nicolase teď! No samozřejmě jsem v klidu, protože mám přibližnš 10% šance někdy v životě otěhotnět, takže asi tak :DD
Teď jsem full oholená a full pomazaná kokosákem, takže voním jako Margotka. Jsem připravená dělat pindu o další den víc, protože si začínám uvědomovat, že bez dramatu a depresí je můj život fakt o ničem. Jsem někdy fakt kráva, ale co... Znám i horší...
Jsem ráda, že si hodně z vás užila dárečku na Valentýna, já se krmila matikou a stále neznám výsledky. Taky jsem zvládla rozkrájet nasraně ten překrásný dort a rozdat ho, takže mi teď zbyla tak polovina :DD
Jaksi věřím, že karma není jen slovo a všechny je dožene. I kdyby je mělo přejet auto a já byla náhodou za volantem. Je to karma! Fakt.

Mea

14.2.2016

14. února 2017 v 17:53 | Mea |  Diary

Snídaně: -
Oběd: -
Večeře:
Pohyb: Jillian lvl 1
Tekutiny: voda

Ranní váha: 70,8 kg (dnes je to přesně, včera jsem se vážila oblečená, tak jsem přemýšlela, kolík přibližně mám bez něj...)

Jelikož mi všechny plány na lovely večer zkrachovaly, můj Valentýn bude trávit večer jinde a možná i s někým jiným. Trávím dnešek učením na zítřejší zkoušky. Zároveň tento den mohu pasovat na to nejúžasnější zklamání, není to ani tak kvůli Valentýnu, ale sere mě vše, co se dnes stalo... Tedy spíše nestalo...
Nesnědla jsem kromě raciolky nic (malinký rýžový kolečko), takže jsem si nechtěla kazit ten jídelníček takovou nicotnou věcí, co nemá víc jak 8 kcal :D.
Jill jsem nezvládla celou, což tedy musím hned zmínit, jsem unavená, celkem nespím a teď ke všemu jsem opět Cry Baby... Takže den fakt na nic.

Jak jste se měly vy, holky?

Mea
13.2.2017

13. února 2017 v 19:31 | Mea

Snídaně: -
Oběd: rýžové nudle se zeleninou a větrník
Večeře: rizoto s kukuřicí a hráškem
Pohyb: opravdu hooodně chůze
Tekutiny: neslazený borůvkový čaj, voda

Ranní váha: 70,8 kg

Ani to za dnešek raději počítat nebudu. Byla jsem ve městě s Andy a později u nás, kde jsme ukuchtili pro Datart muffiny a zároveň udělaly dort, zítra bude snad vypadat libově. Je to jak skládání rakety, u nás děláme korpus a u ní to polejeme a nazdobíme. Jelikož jsem zjistila, že to do té nejvyšší krabice se prostě dvoupatrový dort nevejde. Takže to je přesun součástek a stavění. Přijdu si jako raketový inženýr.
Vůbec nevím, kdy se budu učit.
Všeho jsem měla dnes hodně a běhala sem tam pro věci a žrádlo a tam. Mám toho plné kecky.
Snad jste se dnes měly lépe než já :D

Mea12.2.2017

12. února 2017 v 18:52 | Mea |  Diary

-
Tak jak se připravujete na Valentýn?
Musím říct, že mě trochu před týdnem mrzelo, že nejspíše i tenhle budu trávit v posteli s kakaem a Sexem ve městě, no na poslední chvíli se zdá, že bych i já mohla mít program, nad kterým se nedá mávnout rukou. Tak uvidíme, jak to dopadne.
Zároveň mám ejhle 15.2. zkoušku doklasifikace z matiky, takže se fakt těším, že to zvládnu... :D Uvidíme, jestli se vůbec toho rána dožiju.
Posledních pár dní bylo dost těžkých na pochopení a rozhodně se ani necítím na to, abych zatím něco z toho rozebírala o něco podrobněji.
Jinak s Jill jsem si včera dala pokoj, protože i během jiných výzev je tu vždy třeba po týdnu rest day. Navíc jsem byla polomrtvá a spala skoro celý den. Ale dnes už jsem zase cvičila :)
Dneska jsem musela na nákup do města. No měla jsem s sebou bráchu, tak to bylo příšerné. Furt jako ocásek, musím si zapsat, že ho nesmím nikam brát.

Zítra opět jedu hladovku jako jsem se držela během tohodle týdne. Také mi konečně skončí MS. Ufff. Cvičit takhle mi fakt nevyhovuje. Jinak se snad během tohoto týdne konečně dostanu pod tu hloupou 70tku! Už dlouho si na ní brousím zuby a teď mám zas o kilo víc, protože jsem klasicky jedla. A to už jsem se na ní tak těšila. Tak až teď snad.

Doufám, že jste se měly lépe a využily jste víkend lépe než já. Dařilo se vám s hubnutím? :)

Mea
11.2.2017

11. února 2017 v 18:51 | Mea |  Diary

Snídaně: 2x knackebrot s žervé
Oběd: bramborová kaše s filetou
Večeře: dva kousky domácí pizzy
Pohyb: -
Tekutiny: zelený čaj, voda
Je víkend, tudíž mě máma kontroluje, abych alespoň něco snědla...

Ranní váha: 70,4 kg

Jelikož se toho opět v mém životě moc neděje, tedy zatím nevím, co bych napsala, přikládám prozatím jen a jen výňatek z písně od Halsey...

I'm sorry but I fell in love tonight.
I didn't mean to fall in love tonight.
You're looking like you fell in love tonight.
Could we pretend that we're in love?
- Is there somewhere / Halsey

Snad jste se měly pěkně, koukala jsem, že se vám poměrně daří, tak z vás mám velkou radost :) ♥

∞ Mea10.2.2017

10. února 2017 v 19:29 | Mea |  Diary

Snídaně: -
Oběd: -
Večeře: kuřecí maso s listovým salátem (decentní)
Navíc: banánový pudink (250ml)
Pohyb: Jillian lvl 1
Tekutiny: zelený čaj

Ranní váha: 70,6 kg

Všechny vás snad dneska obejdu holky, snad se vám dařilo :)

Mea

Únorová thinspo #2

10. února 2017 v 15:35 | Mea |  Pro ana
Druhá vlna inspirace za tento měsíc :)
∞M

9.2.2017

9. února 2017 v 17:49 | Mea |  Diary

Snídaně: jedna špaldová palačinka s trochou tvarohu, polovina jablka
Oběd: -
Večeře: těstoviny se sýrem a kukuřicí
Pohyb: Jillian lvl 1
Tekutiny: zelený čaj

Ranní váha: 70,7 kg (Během dne klesla i na 70,4 kg ♥)

Tohle je nepublikované...

8. února 2017 v 21:28 | Mea |  Diary
"Je až vtipný co se vsechno stane v jednom blbem roce."


8.2.2017

8. února 2017 v 18:44 | Mea |  Diary

Snídaně: -
Oběd: dva plátky celozrného toastového chleba a trocha žervé
Večeře: celozrné špagety se špenátem a kukuřicí
Navíc: Pudink bánán / čokoladový s piškoty a ovocem
(Mamce jsem dělala k svátku malý pohár, tak jsem samozřejmě musela dělat celé rodině.)
Pohyb: Jillian lvl 1
Tekutiny: zelený čaj, 250 ml jablečné šťávy (máme jí doma dost dlouho a dnes jsem na ní měla chuť, takže jsem si dala trochu do malého kelímku)

Ranní váha: 71,1 kg

7.2.2017

7. února 2017 v 18:33 | Mea

Snídaně: dvě sušenky Bebe oříškové (212 kcal)
Oběd: -
Večeře: -
Pohyb: Jillian lvl 1
Tekutiny: zelený čaj

Ranní váha: 71,8 kg (včera 72,4)

6.2.2017

6. února 2017 v 20:31 | Mea |  Diary

Snídaně: Domací žitná houska s plátkem sýra a trochou čínského zelí (máma dělala, tak jsem ochutnala housku no...)
Oběd: -
Odpolední svačina: Florian meruňkový s pár piškoty
Večeře: trocha polévky s kroupy a půlka domací housky
Pohyb: Jillian lvl 1, posilování
Tekutiny: zelený čaj

Tak den nového startu za mnou... čti dál... :)

Únorová thinspo

6. února 2017 v 15:17 | Mea |  Pro ana


Jelikož jsem už teď úplně summer ready, přidávám také nějaké mé oblíbené thinspo/fitspo... :)
Tentokrát jsem se vyhýbala vychrtlinkám a zabrousila spíše do fit :)
∞M

Jak se vrátit...

4. února 2017 v 23:23 | Mea
Ach ano, zase jsem změnila vzhled blogu. Tentokrát mě totiž uchvátila fotka Melanie Martinez, kterou ráda poslouchám, tak jsem si umanula, že jí chci na blogu. Asi jí stejně za pár dní vystřídám něčím jiným.
No a také přibilo něco důležitého v menu. Jelikož už jsem díky cvičení s Chrisem celkem připrvená, docela ráda bych prošla celou Jill. Konečně!
Takže začínám vlastně v pondělí a uvidíme, jak to půjde. Zároveň opět budu samozřejmě redukovat jídelníček.
Dost možná jsem si našla práci jako copywriter, tak uvidíme, jak mi půjde práce od ruky. Ještě jsem tedy nesouhlasila a stále váhám, ale zítra se asi pevně rozhodnu.
Snd příští týden zvládnu zkoušky ze zeměpisu a pak hurá na tu blbou matiku.

Snad vás, kočky, všechny oběhnu, dneska už je fakt pozdě a moc se na to necítím. Teď jdu hajat.
Snad máte krásný víkend :)


Co dál se svým životem?

3. února 2017 v 21:01 | Mea

Dá se říct, že jsem dneska (včera) díky rozhovoru s kamarádkou přišla na můj smysl života. Ach, přijdu si zpět na nohou a co víc, dnes má D. narozeniny a já mu popřála...

2.1.2017

2. února 2017 v 18:54 | Mea |  Diary

Snídaně: bílý jogurt Hollandia a banán
Oběd: rýžové nudle s hráškem
Večeře: -
Pohyb: -
Tekutiny: čaj, coca cola zero

Jsem jednoduše příšerná...
Dneska mám šíleně velkou depku...
...
fakt dost velkou...
...
Jsem tlustá, zbytečná a nechtěná...

1.2.2017

1. února 2017 v 20:46 | Mea |  Diary


Snídaně: trocha ovesné kaše
Oběd: těstoviny a guláš (máma byla doma, tak jsem měla protesty marné)
Večeře: těstoviny s čínským zelím
Pohyb: procházka
Tekutiny: čaj, hrnek mléka

Ranní váha: 71,5 kg (o půl kilča méně, snad už to zase půjde jen a jen dolů)

Zítra mám jít na jakési střevní vyšetření a bylo mi řečeno, abych se přežrala jako prase, bla bla bla. No byla jsem zhrozená z toho, co jako mám do sebe kvůli tomu nakopat. Tak jsem nakonec kývla mámě ještě na další těstoviny a asi teď umřu, snad tedy budou potěšeni, že jsem z nich akorát na prášky, že zase ztloustnu. Zítra budu držet hladovku, dokonce jsem to oznámila mámě a ona na to nic neřekla... :DD
Pozítří zároveň jdu na odběr, čímž bych tedy zase mohla klesnout o trochu. Snad se tedy povede a v neděli budu opět pod 71.


Mea