3.3.2017

3. března 2017 v 9:13 | Mea
"All I can do is listen Radiohead and think about you. Cos after all the time I'm not sure, how we should act to be happy... Together."
Řekla bych, že zde někde bude mé jméno a rok 2017Mám prostě Radiohead ráda, ale neznačuje to jediné, mám opět na tracklistu svůj depka mix. Momentálně jsem nucena poslouchat Leonarda Cohena. Během Chelsea Hotel jsem poprvé s Danielem tancovala. Bude to naše píseň na novomanželský tanec. Prostě bude! :D
Já když nad tím tak přemýšlím, tak říkám, že mám ještě dost práce před sebou. Jsem spokojená, že jsme se zas nějak našli, i když tomu vztahů tolik reálně nedávám. Uvidíme.
Ve středu jedu na pohovor do Prahy kvůli tomu, abych byla vedoucí na táboře. Hej, jsem to já a já musela prostě vzít tohle. Počítá se mi to na reference a prostě Starwars tábor... OMG tam musím.
Užívám si poslední dny jídla. Od pondělí mi asi nezbude nic jiného než striktní hladovka o vodě, tak jsem na sebe jaksi zvědavá. Dneska to ještě budou palačinky, které jsem Danovi slíbila, má dneska konečně volno v práci, tak ho budu rozmazlovat no. Fakt, rozhodně to nedělám schválně. Já jsem jen a pouze milá *satan emoji*. Ale tak všechno je k něčemu dobré! :D
Alespoň se nejspíše vyhnula pizze s rodinou, to už bych se šla pověsit. Taky si obhlédnu Tumblr a najdu oblíbené thinspo a tak na měsíc březen. Taky sem asi hodím vyhlídku na březen a zhodnocení katastrofálního února. Do léta už zbývá tak málo...
Jídelníček asi hodím zítra a v neděli, kdy už budu ubírat kalorie. Asi si vše začnu striktně počítat. Tudíž budu moct jíst nejlépe jen to, co na sobě kalorie napsané má.

Jak vy? Těšíte se na nový týden? :)

Mea ♥

 


Komentáře

1 Dianay | Web | 3. března 2017 v 9:53 | Reagovat

Dobré ráno zlatíčko,
vypadá, že jsi v docela dobré náladě, za to jsem velice ráda :)
Víkendu si uživej na nic nemysli a od pondělí ale žádná hladovka. Stejně nikdo nevdrží být o vodě a i když to vydržíš třeba 4 dny, dáš si jablko a konec.
Proto se snažím jíst alespoň ty přesnídávky a jogurty a piju kávu s mlékem.

Já nikoho rozmazlovat nedokážu :D Vlastně jo, ale přítel stejně nemá radost, protože nic neochutnám. Takže palačinky, lívance ... ok, ale prostě já na něj jenom koukám a to je dost smutný.
Držím moc palečky! Krásný víkend!

2 Cler | Web | 3. března 2017 v 14:38 | Reagovat

Užij si dnešní den s Danielem :) doufám, že budeš šťastná a bude všechno klapat jak má! Moc ti to přeju :)
achjo dostala jsem chuť na palačinky :D já mám jedinou výhodu, že můj přítel na sladký vůbec není :D on miluje maso, prostě vše, co se týče krkovice, bučku a tak :D :D
Přeji ti krásný víkend kočko ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama