4.3.2017

4. března 2017 v 20:39 | Mea |  Diary


Snídaně: jogurt s borůvkovým topingem a trocha čoko lupínků
Oběd: -
Večeře: trocha kuřecího s rýží a zelenými fazolkami
Pohyb: kolečkové brusle a cesta domů z města
Tekutiny: voda

Odpolední váha po plasmě: 70,4 kg


Krásný nový den, děvčata.
Doufám, že si dnešní pěkný den užíváte náležitě. U nás je tedy v Ústeckém všude kolem 15°C a příjemné bezvětří. Už je mi po včerejším dni lépe, máma se mi večer přišla omluvit a dnes se zas chová jako vyměněná. Alespoň něco se včera stalo pozitivního.
Meanwhile in Funckingland
Daniel už je zase v práci. Měl to poslední dobou šílené. Byl čtyři dny za sebou a jel poté na noční. Druhý den měl volno a další den zase do práce. Včera měl volno a dnes už zase pracuje. Včera jsem na něj moc neměla náladu a věděla jsem, že bych na něj mohla být zlá, tak jsem to nechala. Jenže včera večer se něco stalo a dnes to mělo dohru. Štve mě. Štve mě, jak nedospěle se chová. Furt neví, co je správné. Dnes jsem mu tedy napsala poměrně dlouhý odstavec, tak si z toho snad něco vezme.
Dnes mi Martin konečně řekl, co mu Daniel řekl, než přijel za mnou. Tehdy...
"Tenkrát jsem byl debil, Veronika je skvělá holka, je jediná, se kterou si dokážu představit život." samozřejmě jsem z Martina a jeho paměti nic víc nedostala. Tenkrát jsme se rozešli hlavně protože náš vztah z jeho pohledu neměl cenu. A Voilá po třech dlouhých měsících zde máme výsledek... Jenže jsem mu dnes řekla svoje. Jestli nezmění pohled na svět a zároveň chování ke mně, nechci s ním být. Musí si uvědomit, že jsem tu s ním, ale jen do doby, kdy si toho bude vážit.

Dneska jsem tedy do sebe nakopla neznámé množství jogurt a hodila na to trochu domácí borůvkové marmelády od babičky. Prostě trochu cukru je třeba. Projížděla jsem nějaké thinspo, tak některé mé nové oblíbené přidám později. Kolem jedenácté jsem se nachystala a cíleně před obědem vypadla do města na brusle.
Pak jsem pěšky vyrazila do města, což bylo pár kiláčků. Moc jsem si bruslení neužila, U vody foukal vítr a zalehlo mi ouško, tudíž jsem raději všeho nechala, abych z toho pak neměla problémy. Doteď si ho masíruju. Ještě jsem rychle zajela pro sešity, abych měla nějaké nové po prázdninách.
Zbytek dne byl jeden obří kekel. Hádka s Danem a zašla jsem za Martinem. Seděli jsme venku asi půl hodiny a on mi řekl pár novinek o něm a Andy. Nic moc. Takže mám alespoň s kým depkařit nad vztahy, které jsou k smíchu.
Jdu spát s bolavým srdíčkem a chutí plakat. Ale já už kvůli němu nebudu... Je to škoda slz, naučila jsem se s tím, jaký je, žít. Důležité je, že se chce zlepšit. Ne kvůli mě... Jen jsem byla poslední, kdo mu to ještě neřekl...

I wish I was strong enough to lift not one but both of us
Someday I will be strong enough to lift not one but both of usJinak pondělí se blíží. Je to těžké jen pomyslet na to,
jak mi matka bude dělat během diety peklo...
Snad to zvládnu.
Vy se berušky mějte krásně, dožijte víkend a hurá na nový týden!
Mea ♥
 


Komentáře

1 Dianay | Web | 5. března 2017 v 10:45 | Reagovat

Zlatičko, užij si ještě dnešek a porádne se nanapej, od zitra režim, hlavne nehladov, jak jsem ti už psala, budeme radeji společně na té mléčné, co řikáš? Dej mi vedet. Drž se a krásnou nedeli!

2 Yasmine . | Web | 5. března 2017 v 11:05 | Reagovat

Cukr je skvělej startovač metabolismu :) Vždycky mě po ránu aspoň trochu nakopne ))
Máš to hezké, jen by to chtělo ještě něco na ten oběd :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama