04.09.2018

4. září 2018 v 23:23 | Mea |  Diary

Dobře, čtvrtý den září je za mnou, zbývají pouze další tři dny do mých narozenin, kdy netuším, zda se vůbec těším, nebo se mi chce plakat, že mi už nebude náct... No tak či onak dnešní jídelníček... Upřímně nevím, co si mám myslet. Večer jsem teď naprosto zpanikařila, když jsem zjistila, kolik má vlastně hověží mleté maso kalorií. No takže jsem to vyřešila snad tou nejhorší cestou.

(119kcal)
· Actimel malina (100g) - 76 kcal
· Cloudy apple juice (100ml) - 43 kcal

(242kcal)
· Míchané vejce (50g) - 83 kcal
· Hrášek (100g) - 94 kcal
· Strouhaná mozarella (20g) - 66 kcal

(390kcal)
Masové koule (cca 120g) - 273kcal
Bramborové plátky (50g) - 45kcal
Hrášek (50g) - 47kcal
kečup (20g) - 25 kcal

PURGED

malá sušenka s čoko kousky - 70kcal

(Jak já tenhle gif milovala)Heh, dnešní den bych mohla nazvat snad až podprůměrným, nevím. Měla jsem lehkou "diskuzi" s host maminou, jsem trochu vedle z toho, že je můj host kid naprosto vybíravý, co se jídla týče, protože má rád jen takové ty tučné a nezdravé věci, co já tak strašně nerada vařím, protože mám pak chuť sežrat to taky. Ostatně tak tomu bylo i dneska, když jsem si nakonec taky nandala dvě masové koule s bramborem, co jsem zapékala.
Taky jsem byla venku s mou španělskou a českou kamarádkou, se kterými se sem tam vídám. Procházely jsme se po zahradách u katedrály (Cathedral and Abbey Church of St Alban) a spálila tak přibližně 800 kalorií, protože jsem závislák na Pokemon Go a prostě se člověk s tímhle dost nachodí. Španělka přitáhla henu, takže mám teď počmárané ruce, ale je to pěkný. Navíc jsem si to poprvé v životě zkusila taky.

Zažívám dilema nejen ve vztahu, dneska jsem si uvědomila, že ono to všechno nejspíše platí globálně. Nechybí mi vůbec nikdo. Dobře, například mou přítelkyni bych moc ráda viděla, chybí mi ale to je konec seznamu lidí, které postrádám. Nechybí mi nejlepší kamarádky, které jsem v Čr nechala, nechybí mi ani rodina (od té jsem upřímně utíkala, je to jako žít 19 let v naprosto abusivním manželství) a nechybí mi jednoduše ani nikdo jiný, což je na jednu stranu dobré a na druhou jsem u sebe začala pozorovat lehce sociopatické chování. Samozřejmě věděla jsem o sobě dlouho, že se mnou není cosi v pořádku, no k psychologovi mě tahala máma, když jsem byla na prvním stupni základky a nikdy nikdo nic nevypozoroval až na mou hyperaktivitu, která se, naprosto netuším kam, vytratila.
Je špatné, že mohu tak jednoduše zpřetrhávat sociální vazby? Protože mi asi studia psychologie momentálně moc nepomáhají. Ono je zvláštní snažit se analyzovat sebe samotnou.

No a jedna velmi důležitá věc. NECHALA JSEM SI OSTŘÍHAT VLASY. Nedotýkají se ani ramen, což je pro mě dost drastická změna, jeden čas jsem měla vlasy po zadek a ty vlny... takže teď se cítím zvláštně. Navíc mám stále vyholené obočí. Ano už od minulého jara to takhle udržuji, zda si někdo pamatuje, jak jsem tu nadšeně přidávala gif.
Upřímně se mi krátší vlasy líbí, a zároveň je to tak zvláštní, takhle na krátko jsem se ostatně nikdy nechtěla ostříhat, ač mi to máti nutila poměrně dlouho.
Ještě jsem zároveň přemýšlela, zda se obarvit na blond. Byl to vždy můj sen, ale díky tomu, že byly moje vlasy předtím barveny tolikrát a zrovna na rudou, zůstala jsem se zrz, protože by mi asi po odbarvení vypadaly všechny. No teď mám až na ty konečky moje baby vlásky zase zpět. Takže uvidím...


Jinak zítra si jdu sednout s pár holkama (možná jen s češkou a španělkou, ještě netuším, zda se někdo jiný přidá) a slíbila jsem si, že omezím alkohol. Poslední dobou se možná až moc utápím v ginu, aniž bych počítala kalorie v alkoholu. No minule jsem byla lehce šokována, kolik kalorií má cider, takže se zítra budu snad úspěšně krotit. A zároveň doufám, že mě nenapadne koupit si nějaký žrádlo. Minule mě kámoška němka ukecala, abych si dala grilovanou kukuřici a s ní napůl cibulové kroužky. Tady chodit s těma holkama ven je fakt nebezpečné.

Jaký jste měly den? Doufám, že to nebylo zas tak zlé.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama